Odporúčame

Elektronický vypletací stroj - Merco ES-6000

Elektronický vypletací stroj - Merco ES-6000
Elektronický vypletací stroj - Merco ES-6000 Elektronický vypletací stroj - Merco ES-6000 Elektronický vypletací stroj - Merco ES-6000 Elektronický vypletací stroj - Merco ES-6000
Výrobca: Merco
Model: Elektronický vypletací stroj - Merco ES-6000
Dostupnosť: Na objednávku
Cena: 1,600.00 €
Bez DPH: 1,333.33 €
Množstvo:  
   - alebo -   

Elektronicky riadený vypletací stroj vyrobený z ocele a hliníka. Má patentom chránené 6-bodové uchytenie hlavy rakety. Umožňuje vypletanie ako tenisových, tak aj squashových či bedmintonových rakiet s napnutím výpletu od 6 kg do 40 kg.

Napínanie výpletu je riadené špeciálnym mikroprocesorom a integrovaným softvérom, ktorý zaručuje absolútnu presnosť a spoľahlivosť na niekoľko tisíc vypletení. Možnosť nastaviť rýchlosť napínania, silu napínania s presnosťou desatín kg (navyše možnosť využitia pamäte pre 9 rôznych nastavení), samozrejmosťou je aj funkcia uzľovania (záverečný uzol s vyšším ťahom o 2 kg) alebo skokové navýšenie prepätia o 10% alebo 20% (používa sa pri prírodných výpletoch).

Pýchou stroja sú aj dvoje spodné kliešte s diamantovým práškovaním zaručujúce nepoškodenie výpletu, praktickým je úložný priestor na príslušenstvo. V cene stroja je tiež základné vypletacie vybavenie: 1 upínací hrot, 1 kliešte (pinzeta), 1 štiepacie kliešte, 1 priechodka a rôzne plastové a náhradné diely. Možnosť dokúpiť výškovo nastaviteľný stojan (Stojan BFS 481). Záruka na celý výrobok je 2 roky, garancia nákupu na všetky náhradné diely je minimálne 5 rokov.
Počas niekoľkých rokov na trhu zaznamenal tento stroj úspešný predaj, vysokú spoľahlivosť a minimálnu mieru reklamovanosti. Vynikajúci cenovo dostupný stroj pre každého vypletača!

Videoprezentácia stroja: Youtube - Merco ES-6000

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé            Dobré

Odpíšte kód z obrázku:TENISservis.sk © 2012
Powered by OpenCart and ThemeGlobal